Escape Map

Podczas drugiej wojny światowej The United States Playing Card Company połączyło siły z amerykańskimi i brytyjskimi agencjami wywiadowczymi, aby stworzyć talię, która miała pomóc sprzymierzonym jeńcom wojennym uciec z niemieckich obozów jenieckich.

Contraband

Zaprojektowane w Wielkiej Brytanii przez Joe White’a kontrabandowe karty do gry zostały zainspirowane tajnymi stowarzyszeniami, teoriami spiskowymi i wszystkim, co nieznane.

Rarebit Gold

Zainspirowana zabytkową restauracją The Rarebit w Charleston w Południowej Karolinie, Rarebit Playing Cards stała się pożądanym przedmiotem kolekcjonerskim po wydaniu w 2013 roku przez Theory11 pierwszej edycji.

Archangels

Dobro i zło. Prawda i fałsz. Światło i mrok. Archaniołowie. Zainspirowany mitologią, wykonany ręcznie i wyrwany z kart legendy, nadchodzi nowy poziom skomplikowanego projektu – karty do gry Archanioła.

Nowy album w naszej ofercie

Fotografia ślubna to nie tylko robienie zdjęć. Potem należy je jeszcze odpowiednio zaprezentować. Do naszej oferty został dodany nowy album, który jest w pakiecie złotym. Co otrzymujesz odbierając gotowy album? Ozdobne, sztywne…