Opis talii Archangels

Dobro i zło. Prawda i fałsz. Światło i mrok. Archaniołowie (Archangels).
Zainspirowany mitologią, wykonany ręcznie i wyrwany z kart legendy, nadchodzi nowy poziom skomplikowanego projektu – karty do gry Archanioła (Archangels).

Prezentacja bitwy epickiej wielkości.
Zestawienie dobra i zła – Archanioły ilustrują epicką bitwę aniołów i demonów. Spojrzenie na tył karty ukazuje opowieść o dwóch przeciwstawnych siłach. Aniołowie po lewej, a demony po prawej – splecione w wiecznym impasie.

Sześć miesięcy żmudnej ilustracji piórem i atramentem.
Wynik? Po prostu epicki. Archaniołowie zawierają oryginalne dzieła sztuki na pudełku, tyle karty, jokerze i Ace of Spades. Nigdy wcześniej nie wiedzieliśmy, że grzbiety z wytłoczonymi krawędziami zapewniają niepowtarzalny klimat, który uzupełnia złoconą folię na przodzie i bokach pudełka całej talii do gry.

Wyprodukowano w USA w firmie United States Playing Card Company na papierze najwyższej jakości i doskonałym wykończeniu. Wyprodukowany przez Theory11 i ilustrowany przez Tom’a Lane’a z Wielkiej Brytanii.

Przyjazne dla środowiska. Archaniołowie są drukowane na papierze certyfikowanym FSC pochodzącym z lasów odnawialnych, używając farb drukarskich i laminatów na bazie skrobi.