Nowy projekt talii kart z grafikami Carne Griffiths

8 lat Carne Griffiths temu porzucił karierę jako projektant haftu, by podążyć za swoimi pasjami - rysowaniem i malowaniem. W tamtym czasie było to ogromne ryzyko, ale z biegiem czasu zdał sobie sprawę, że może zarabiać na życie, robiąc to, co kocha najbardziej. Wystawia pracę i angażuję się w różne projekty, które dają mu niezależność twórczą.

Na popularnym portalu Kickstarter pojawił się projekt właśnie tego artysty, który zbiera fundusze na wydanie talii kart ze swoimi grafikami. W chwili pisania tego postu zebrał już 1150% początkowej kwoty i mamy już pewność, że talia zostanie wydana.

Karty do gry z dziełami Carne Griffiths z 52 unikalnymi dziełami sztuki stworzonymi w tuszu, herbacie i alkoholu. Wydrukowane przez USPCC

Artysta pisze, że uwielbia kolekcjonować karty do gry - zazwyczaj z nowego miejsca, w którym przebywa, stara się złapać ciekawe i nietypowe zestawy kart ... potem zaświtało mu, że może stworzyć własny zestaw z własną inną miłością, portretem i malowaniem ... bum i jest!

Talia będzie zawierać ulubione portrety artysty z ostatnich 8 lat.

A więc masz szansę na przybycie i pomoc w realizacji tego projektu. Przy dużym zainteresowaniu wkrótce zostanie zaprezentowany Joker z talii.

Oto projekty, które wybrał do tej pory! - Przewiń w dół do końca listy, aby zobaczyć design na odwrocie karty.

Głównym wyzwaniem jest znalezienie odpowiedniego dostawcy, aby zapewnić jakość wykończenia kart, a zebrane pieniądze zwiększą jakość produkowanego przez niego pakietu. Osiągnięcie celu finansowania zapewni produkt o doskonałej jakości.