Z biblioteki Derren Brown

Theory11, we współpracy z Derren Brown, składa hołd dla sztuki, projektowania i psychologicznej sztuki iluzji. Ze sceny na ekran, dwukrotny zdobywca nagrody Oliviera, Derren Brown. Zahipnotyzował miliony na całym świecie – od Wielkiej Brytanii po jego debiut na nowojorskim Broadwayu: Secret.

W ciągu ostatnich dwóch lat te karty do gry zostały stworzone przez Derren Brown z pasją, precyzją i kierownictwem artystycznym. Te karty, owinięte w złoto i butelkową zieleń, przypominające starą książkę, są eleganckim narzędziem do magii, gier karcianych, kolekcjonerów i nie tylko.

Ekologia na pierwszym planie

Wyprodukowano w USA w United States Playing Card Company na papierze z certyfikatem FSC pochodzącym ze zrównoważonych lasów. Druk wykonano przy użyciu atramentów roślinnych i laminatów na bazie skrobi.

Zestaw Premium Box

Dostępne pojedynczo lub w specjalnym zestawie pudełkowym. Każdy zestaw pudełek zawiera dwie talie, ukryte w pudełku z wytłoczeniami, oprawionym w ekologiczną skórę, na którym znajduje się pieczęć ze złotej folii przedstawiająca skomplikowaną grafikę z kart. Zawiera wypisaną na maszynie notatkę od Derrena, zapakowaną w papier pakowy i zapieczętowaną woskiem kopertę. 100 losowych listów jest podpisanych ręcznie, a reszta to faksymile wypisane na papierze. Prosimy o zachowanie dokładnej zawartości w tajemnicy

Wrażenia

Pozytywne jak zawsze po zakupie od tej firmy. Opakowanie talii przypomina książkę z bogato ilustrowanym grzbietem. Trzy pozostała boki imitują złote strony a u góry znajduje się czerwona banderola informująca, że posiadam pierwszą edycję tej talii. W środku znajdziecie talię, która jest wydrukowana na najwyższym światowym poziomie. Niestety nie można jej kupić w Polsce więc pozostają tylko zakupy u źródła i w serwisach aukcyjnych.

Inne ze stajni Theory11