Jimmy Falon – karty do gry premium

Jimmy Fallon – wyprodukowane we współpracy z The Tonight Show z udziałem Jimmy’ego Fallona.

Od 1954 roku The Tonight Show jest legendarnym programem amerykańskiej telewizji. To zapierający dech w piersiach projekt.

Te karty do gry stanowią odpowiedni hołd dla spektaklu, który zabawiał publiczność w każdym wieku. Są zapierające dech w piersiach, eleganckie, misterne i oszałamiające.

Każdy aspekt projektu został zainspirowany przez Tonight Show, z ikonicznymi elementami ilustracyjnymi przedstawiającymi panoramę Nowego Jorku, Studio 6B i samego człowieka: Jimmy’ego Fallona.

Karty Tonight Show zawierają niestandardowy as pik, jokera, projekt pudełka i typografię. Nawet karty z cyframi zostały zaprojektowane od zera – z zabawnymi, zabawnymi, skomplikowanymi ilustracjami.

Wyprodukowano w USA, używając papieru z certyfikatem FSC, uzyskanego z ekologicznych lasów, tuszów roślinnych i laminatów na bazie skrobi.

Zapieczętowany oficjalnym emblematem złotej folii NBC i inicjałami naszego gospodarza: JF

 

Jimmy Fallon deck Theory11 Jimmy Fallon deck Theory11 Jimmy Fallon deck Theory11 Jimmy Fallon deck Theory11 Jimmy Fallon deck Theory11 Jimmy Fallon deck Theory11 Jimmy Fallon deck Theory11 Jimmy Fallon deck Theory11

Link do programu

Inne ze stajni Theory11