Albumy ślubne to ostatni etap naszej współpracy. Nasi klienci mają pełną swobodę w wyborze zdjęć, które znajdą się w gotowych albumach ślubnych i fotoksiążkach. Przed wysłaniem do druku mają wgląd do projektu gotowej książki.

Każdy z naszych pakietów ślubnych zawiera inną opcję wykonania albumów lub książek, które są wykonane podczas ślubu i wesela a także sesji plenerowych.

W zależności od pakietu ślubnego, nasi klienci otrzymują różne warianty materiałów drukowanych (albumy):

  • odbitki fotograficzne
  • fotoalbum i pendrive w jednym opakowaniu
  • duży fotoalbum dla Młodych i mniejsze fotoalbumy dla rodziców lub świadków (dodatkowo płatne)

Przede wszystkim jakość

Wszystkie fotoksiążki i fotoalbumy są drukowane i składane na profesjonalnych maszynach drukarskich i wyróżniają się najwyższą jakością. W trakcie spotkania z klientami prezentowane są wszystkie możliwe warianty wykonania albumów, od wielkości, rozłożenia okienek, rodzaju materiału do dodatkowych opcji jak pudełka, etui, obrazy itp.

Przez cały czas oferta na fotoalbumy się zmienia i są dodawane nowe opcje. W ostatnim czasie do naszych pakietów dodajemy fotoalbumy z tkaniną duo. Różni się on od zwykłej tkaniny tym, że zmienia kolor w zależności od kąta padnie światła. Można powiedzieć, że te albumy mienią się dwoma kolorami przez cały czas.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu i zadawania pytań.

Albumy – galeria zdjęć

Album ślubny
Albumy ślubne
Albumy - karty
Albumy - różne wielkości
Albumy i pudełko

Zobacz: Fotoalbum w naszej ofercie