Kontakt

Kontakt, dane kontaktowe, adres email i kod QR ze wszystkimi danymi znajdziesz na tej stronie. Wypełnij formularz kontaktowy i prześlij pytanie lub sugestie

Porozmawiajmy

Jeżeli masz jakieś pytanie lub sugestie skorzystaj z formularza kontaktowego, który znajduje się obok. Wypełnij wszystkie pola. Postaramy się odpowiedzieć w jak najkrótszym czasie.

Imię

E-mail

Treść wiadomości

Informacje kontaktowe

Wszystkie informacje potrzebne do kontaktu z nami. Jeżeli chcesz zrobić to szybciej i pobrać te dane na swój telefon zeskanuj kod QR znajdujący się poniżej.

Adres

Gen. H. Dembińskiego 8, 58-150 Strzegom

 

E-mail

jacek@bernatek.eu

Telefon

numer 888 551 221

 

Godziny pracy

Pon. - Pt.  9.00 - 16.00

qr-wiz

888 551 221

Profesjonalny fotograf - fotografia ślubna, okolicznościowa i wnętrz Możesz się z nami kontaktować również przez portale społecznościowe:

Bielawa Bolesławiec Bolków Brzeg Bystrzyca Kłodzka Chojnów Długołęka Dzierżoniów Głogów Głuszyca Jawor Jelcz-Laskowice Jelenia Góra Kamienna Góra Karpacz Kłodzko Kowary Kudowa-Zdrój Lądek-Zdrój Legnica Lubań Lubin Oleśnica Oława Piechowice Pieszyce Polanica-Zdrój Siechnice Sobótka Strzegom Strzelin Szklarska Poręba Środa Śląska Świdnica Świebodzice Świeradów-Zdrój Wałbrzych Wołów Wrocław Ziębice Złotoryja Żarów Żmigród i inne