Theory11, we współpracy z Derren Brown, składa hołd dla sztuki, projektowania i psychologicznej sztuki iluzji. Ze sceny na ekran, dwukrotny zdobywca nagrody Oliviera, Derren Brown.

Bezsprzecznie zahipnotyzował miliony na całym świecie – od Wielkiej Brytanii po jego debiut na nowojorskim Broadwayu.

Przez ostatnie dwa lata te karty zostały stworzone przez Derren Brown z pasją, precyzją i kierownictwem artystycznym. W rezultacie te karty, owinięte w złoto i butelkową zieleń, przypominające starą książkę. Są eleganckim narzędziem do magii, gier karcianych, kolekcjonerów i nie tylko.

Ekologia na pierwszym planie

Talia ta została wyprodukowana w USA w United States Playing Card Company na papierze z certyfikatem FSC pochodzącym ze zrównoważonych lasów. Istotne jest to, że druk wykonano przy użyciu atramentów roślinnych i laminatów na bazie skrobi. Dlatego doskonale leżą w dłoni i wspaniale się tasują.

Zestaw Premium Box

Są dostępne pojedynczo lub w specjalnym zestawie pudełkowym, który to zestaw zawiera dwie talie, ukryte w pudełku z wytłoczeniami, oprawionym w ekologiczną skórę, na którym znajduje się pieczęć ze złotej folii przedstawiająca skomplikowaną grafikę z kart. W tym zestawie znajdziecie również wypisaną na maszynie notatkę od Derrena, zapakowaną w papier pakowy i kopertę zapieczętowaną najprawdziwszym woskiem. 100 losowych listów jest podpisanych ręcznie, a reszta to faksymile wypisane na papierze. Prosimy o zachowanie dokładnej zawartości w tajemnicy

Wrażenia

Kupiłem tę talię bezpośrednio od producenta bo uważam, że jest godna uwagi. Wrażenia jak zawsze pozytywne po zakupie kart od tej firmy. Opakowanie talii przypomina książkę z bogato ilustrowanym grzbietem a trzy pozostała boki imitują złote strony. U góry znajduje się czerwona banderola informująca, że posiadam pierwszą edycję tej talii. Po rozpakowaniu, znalazłem talię kart, która niewątpliwie jest wydrukowana na najwyższym światowym poziomie. Niestety nie można jej kupić w Polsce więc pozostają tylko zakupy u źródła i w serwisach aukcyjnych. Na zakończenie – jeżeli macie jakieś talie w swojej kolekcji od tej lub innych wiodących na rynku amerykańskim i chcecie się wymienić to zapraszam.