Same zalety sesji narzeczeńskiej

Sesja narzeczeńska – niedoceniane przez niektórych, są wspaniałym sposobem na bliższe poznanie przyszłych klientów czyli Państwa Młodych.

Jednocześnie podczas takiej wstępnej sesji mogą oni poznać zasady mojej pracy i warsztat. Należy pamiętać, że sesję narzeczeńską można zawsze powtórzyć, i na ewentualne pytania odpowiadać właśnie wtedy a nie podczas właściwej ceremonii, podczas której nie ma już czasu na powtórki i wątpliwości.

Od jakiegoś czasu młodzi ludzie przykładają coraz większą wagę do sesji przed ślubem, są bardziej świadomi jaką rolę odgrywają zdjęcia narzeczeńskie i jaką rolę mogą jeszcze odegrać, stając się np. świetnym materiałem do projektowania zaproszeń, bilecików i dekoracji weselnych (naklejki na butelki z trunkiem weselnym).

Klienci coraz częściej zamawiają odbitki ze swoich sesji zaręczynowych i wykorzystują je później do dekoracji sali lub domu weselnego. Podczas takiej sesji powstaje około 100-150 fotografii, które można śmiało wywołać i skompletować nawet duży album.

Sesja – gdzie i kiedy

Najczęściej moje sesje przedślubne trwają od półtorej do dwóch godzin. Eazem z przyszłymi małżonkami świetnie się bawimy, zmieniając pozy i miejsca. Niejednokrotnie klienci przynoszą na sesją swoje rekwizyty, które mają związek z ich wspólna historią. Staram się wybierać ciekawe miejsca w pobliżu mojego studia, jednak nie ma problemu aby pojechać gdzieś dalej.

Jest to doskonały fundament pod udaną współpracę w przyszłości.

Zobacz FAQ na ten temat