Talie zaprojektowane przez Simona Frouwsa w RPA. Prezentuję tutaj najnowszą edycję docenionych przez krytyków kart do gry Artisan: The White Edition oraz Artisan: The Black Edition.

Dwa kolory świetnej talii od Theory11. Złote zdobienia i tłoczenia na opakowaniu. Numerowanie edycji w danym roku.

Projekt zapiera dech w piersiach, z elegancką złotą folią wytłoczoną na gorąco na białym papierze o świetnej fakturze pochodzącym ze zrównoważonych lasów. Czysty i naprawdę piękny projekt.

„Połączenie złotej folii i białego tłoczenia jest niezwykłe”.
Pełny opis znajdziecie w majowym numerze Departures Magazine. David Copperfield nazwał je „najlepszymi kartami do gry, jakie kiedykolwiek wyprodukowano”.

Karty do gry Artisan są produkowane przez The United States Playing Card Company przy użyciu papierów z certyfikatem FSC pochodzących ze zrównoważonych lasów, atramentów roślinnych i laminatów na bazie skrobi. Rezultatem jest trwałe wykończenie, które nie narusza środowiska. Zapieczętowane czerwoną pieczęcią ze stemplem skarbowym z oznaczeniem miesiąca i roku druku.

Luxury Edition – zestaw pudełek z drewna grawerowanego laserowo.
Prawdziwi rzemieślnicy chronią i szanują swoje narzędzia. Z tego powodu Theory11 stworzył specjalny zestaw do edycji kolekcjonerskiej. Zestaw Artisan Luxury Edition zawiera cztery talie zamknięte w grawerowanym laserowo pudełku. Zawiera DWIE White Edition i DWIE Black Edition.

Posiadam obie wersje w mojej kolekcji kart pokerowych i to co napisałem wcześniej oraz jak opisali to twórcy jest w pełni zgodne z rzeczywistością. Kolejne talie perfekcyjnie zaprojektowane i wykonane. Dzięki temu Theory11 jest na samym szczycie ulubionych przez mnie firm, które projektują i drukują karty pokerowe na świecie.

Już wkrótce kolejne opisy talii od Theory11

Artisan - talia kart - theory11

Zobacz także – Derren Brown talia od Theory11