Od 1975 r. SNL – Saturday Night Live jest legendą amerykańskiej telewizji. Ponad 800 odcinków, 231 nominacji do nagrody Emmy i cztery dekady zabawnych treści.

Z pewnością te karty do gry są odpowiednim hołdem dla przedstawienia, które zapewni rozrywkę widzom w każdym wieku. Są zapierające dech w piersiach, kapryśne, wyrafinowane i oszałamiające.

Każdy aspekt projektu został zainspirowany przez Saturday Night Live, z ikonicznymi elementami ilustracyjnymi oraz ze scenografią SNL. Pojawia się również Studio 8H i komentarze do ulubionych szkiców i segmentów.

Przede wszystkim karty do gry Saturday Night mają niestandardowego asa pik, jokera, projekt pudełka i karty od 2 do 10. Niewątpliwie są inspirowane ikonicznymi szkicami i poszczególnymi elementami sprzed czterech dekad. Z mojej obserwacji wynika, że najładniejszym elementem opakowania jest kolor. Opalizujący błękit wpadający w turkus zaciekawi wszystkich. W rezultacie uważam, że bardzo dobrze dobrane są elementy srebrne, czarne i właśnie te błękitne.

Karty można kupić na stronie Theory11

Zobacz też – Derren Brown

SNL - talia pokerowa od Theory11 - widok talii
Talia pokerowa od Theory11 - widok tyłu karty
SNL - talia pokerowa od Theory11 - widok króla
Talia pokerowa od Theory11 - widok talii
SNL - talia pokerowa od Theory11 - joker
Talia pokerowa od Theory11 - widok talii przód i tył
SNL - talia pokerowa od Theory11 - widok karty
SNL - talia pokerowa od Theory11 - tłoczenia
SNL - talia pokerowa od Theory11 - środek pudełka
Talia pokerowa od Theory11 - logo