Fabryki płonęły a chmura pary wypełniła powietrze. I wtedy – jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki – z linii montażowej wyłonił się jeden produkt: karty do gry Hudson.

Muszę powiedzieć, że karty do gry Hudson, zostały stworzone na brzegu rzeki Hudson w Nowym Jorku i zainspirowane historyczną fabryką z 1856 roku. To z pewnością był szczyt jakości kart do gry.

Dzięki niezrównanej jakości, najwyższej klasy drukowi, odczuciach z gry i wykończeniu, karty do gry Hudson były złotym standardem zarówno dla pokerzystów, jak i gier rodzinnych. Tysiące talii przekroczyło kiedyś tę mityczną linię produkcyjną. A potem, tak szybko, jak się pojawiła, zniknęła w 1871 roku wraz z powstaniem New York Consolidated Card Company.

Bezsprzecznie legenda zagubiona w historii – do dziś. Theory11 z dumą przedstawia na nowo karty do gry Hudson. Zupełnie nową talię zaprojektowaną i wyprodukowaną w USA z nieprawdopodobną dbałością o szczegóły.

Projekt ten zapiera dech w piersiach i jest przede wszystkim misterny, szczegółowy i ponadczasowy. Z niestandardowym asem pik, jokerem, wzorem na odwrocie i opakowaniem. Zilustrowane przez Dan Gretta.

Podsumowując dodam, że istnieją dwie wersje tej talii. Zielono złota czarno złota. Niewątpliwie bardziej podoba mi się wersja zielono złota. Obie wersje mają w mojej kolekcji czołowe miejsce i znajdują się w moim osobistym top 100 wszystkich talii.

Zobacz podobne – Artisan

Hudson - talia kart do pokera
Hudson - talia kart do pokera
Hudson - talia kart do pokera
Hudson - talia kart do pokera
Hudson - talia kart do pokera
Banderola - talia kart do pokera
Opakowanien - talia kart do pokera
Talia kart do pokera